Udostępnij

 

                                                                     


Witamy w hodowli SZADORIA

Sznaucerami miniaturowymi p&s jestem zafascynowana od lat dzieciństwa, kiedy to podziwiałam sznaucera, jakiego miał znajomy rodziny. Jaka była moja radość, gdy mogłam go zabierać na spacery i bawić się z nim.

Potem przygarnęłam kundelka, którego rodzice pozwolili zostawić w domu. Po nim był jeszcze jeden kundelek.
Zaczęło się dorosłe życie- dom, dzieci, praca...

A sznaucery? jezdziłam na wystawy i podziwiałam. Marzenie rosło...
Pod wpływem impulsu kupiłam pieska w typie sznaucera. Niestety, choroby na które cierpiał pokonały go po roku. 

CZAS NA PRAWDZIWEGO SZNAUCERA!

W marcu 2006 roku pojechałam do hodowli Tostom Pani Zosi Tosiak. Czekała tam na mnie suczka - Australia (w domu Aula). Podbiła serca całej rodziny. To moja ukochana suka.
Po dwóch latach dołączyła do nas Grofilina Tostom (w domu Grafi). Rodzina ,,wpadła po uszy" - jej się nie da nie kochać. Fantastyczne suczki z doskonałej hodowli. Bardzo dziękuję Pani Zosi Tosiak za wszystkie cenne rady i pomoc na którą zawsze mogę liczyć :-)

Marzenie się spełniło po wielokroć!

W 2010 roku Została z nami ROZALIA, suczka urodzona w naszym domu, córka Grofiliny. Wniosła wiele radości do naszego domu. To bardzo piękna suczka, co wielokrotnie zostało doceniane przez wielu Sędziów w Polsce i Europie.  

W roku 2013 do stada dołączyły AKACJA i ALOES. Dzieci Grofiliny i Imbira - pięknego rosyjskiego psa, mieszkającego w Estonii.

W marcu 2015 zamieszkała z nami Grania, cudowna suczka ze szwedzkiej hodowli Argenta's.

W roku 2016 została z nami córka Casablanki Eni, a z Ukrainy z hodowli Savali przyjechał do nas Zenek.

Wszystkie nasze psy przynoszą nam masę radości w życiu codziennym i na wystawach.

Dzięki nim zdobyliśmy tytuł Najlepszej Hodowli Sznaucerów w latach 2014, 2015, 2016 :)

 

Hodowla to dla mnie pasja i miłość. Dzięki niej poznałam wielu wspaniałych ludzi, hodowców, właścicieli naszych szczeniąt. Nasza Szadoriowa rodzina się powiększa, szczenięta wychowane w naszym domu mieszkają w kochających rodzinach w Polsce, za granicą, niektóre biorą udział w wystawach z wieloma sukcesami :-)  Bardzo wszystkim dziękuję za serce i miłość jaką dajecie naszym szczeniakom. Wszystkim życzę wielu wspaniałych lat razem :-)))

Dorota Szmurło

z Rodziną